Makaleler » Bitmeyen Kartuş » Yeni Epson T Serisi Kablosuz Yazıcı Grubu

Yeni Epson T Serisi Kablosuz Yazıcı Grubu

Epson, geniş format yazıcı grubunu büyütmeye devam ediyor. Özellikle mimarlık ve mühendislik ofislerinin iş akışını oldukça kolaylaştıracak olan, CAD yazıcı pazarı odaklı yeni T serisi modeller; kablosuz erişim ve kompakt tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Epson SureColor T3100 ve T5100, mühendislik ve mimarlık topluluklarına hızı, hassasiyeti ve güvenilirliği bir arada sunuyor. SureColor T3100 24-inç masaüstü yazıcı ve SureColor T5100 36-inç ayaklı tip yazıcı olmak üzere iki yeni modelle ürün yelpazesini genişleten Epson, kullanıcıların her yerde tabletlerinden ve akıllı telefonlarından kablosuz olarak doğru ve canlı çıktılar almasını sağlıyor.

Aynı modelle hem geniş format hem A4 baskı imkanı

İster proje, ister kroki, ister tabela veya iç mekan posteri yazdırıyor olun, SureColor T3100 ve SureColor T5100, aralarında mimarlık, mühendislik, CAD, GIS, eğitim, kurumsal, ev ve küçük ofis kullanıcılarının da bulunduğu daha geniş bir segmentteki profesyonellere yardımcı olacak. Modellerdeki benzersiz teknik, geniş formatlı rulo kağıtlar ile A4/A3 boyutundaki kağıtlar arasında geçiş yapılmasında olanak tanıyor. Bu özellik de küçük ofislerde çok amaçlı yazdırma ihtiyacı olan kurumlar için ideal.

Epson‘un PrecisionCore MicroTFP baskı kafası teknolojisinden ve nozzle durumunu otomatik olarak kontrol edip ayarlamak için ‘Nozzle Onaylama Teknolojisi’nden yararlanan yeni yazıcılar, ince detaylar ve ticari seviyede güvenilirlik ile 31 saniye içinde A0/E boyutunda doğru çıktılar üreterek yüksek yazdırma hızı sunuyor. Yeni nesil, yüksek kapasite UltraChrome XD2 pigmentli mürekkepler, neredeyse her kağıt türü üzerinde canlı renkler ve keskin çizgiler ile uzun süre dayanabilen arşiv çıktıları sağlıyor. Ürünlerde, 4,3 inçlik renkli LCD dokunmatik ekran da mevcut.

 

T serisi modellerin temel Özellikleri:

Yüksek baskı hızı: SC-T3100 ve T5100, sırasıyla sadece 34 ve 31 saniye içinde doğru A1/D boyutunda çıktılar üretir.

Çalıştırması kolaydır: Geniş ve sezgisel 4,3 inçlik LCD renkli dokunmatik ekran, yazdırma işlerini kolaylaştırır.

Kompakt, yeni tasarım: Çok az yer kaplayan, ince ve minimalist tasarım, çalışma alanının verimini arttırır.

Daha seyrek mürekkep değiştirme: 50ml’ye kadar renkli ve 80ml’ye kadar siyah olmak üzere yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları.

Ofisteki her yerden çıktı alma olanağı: Entegre kablosuz ve Wi-Fi Direct bağlantı; tabletlerden, akıllı telefonlardan ve diğer mobil cihazlardan kolay çıktı alınmasına olanak tanır.

Yüksek performans: PrecisionCore MicroTFP baskı kafası, olağanüstü netlik için Hassas Damlacık Kontrolü ve Nozzle Doğrulama Teknolojisi ile ticari seviyede güvenilirlik sunar.

Dayanıklı, canlı renkler: Yeni nesil UltraChrome XD2 arşiv pigmentli mürekkep teknolojisi, canlı renkler ve keskin çizgiler üretir.

Çok yönlü kağıt kullanımı (Rulo veya A4/A3 gibi): Otomatik geçiş özeliği ile Otomatik Sayfa Besleyici üzerinden 24 ve 36 inçe kadar ruloların ve 11×17 inçe kadar kağıtların yanı sıra A1 (24″) veya A0’a (36″) kadar kesilmiş kağıtları kullanabilir.

Hassas, keskin detaylar: 2400 dpi’ye kadar projeler, krokiler, posterler ve daha fazlasını yazdırın.

Kolay kurulum: Hızla kutudan çıkarın ve çalıştırın.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı